fbpx

Meist

Tutvustus

Me oleme Prangli saare ainus restoran ja geograafiliselt kõige põhjapoolsem restoran kogu Eestis.

Prangli saare-resto asub Viimsi vallas Harjumaal maailise Prangli saare põhjaosas Kelnase külas. Sadamast Ülesaare neemele jalutuskäik võtab aega 10-15 min jalgsi mööda mereäärset teed. Restoran on kohe kõrvuti Ülesaare Puhkekeskusega, kus on ägedad murukatusega kämpingumajakesed, kaks erinevat sauna ja eriti kaunis vaade merele.

Prangli Resto menüüs valmivad peakoka käe all põnevad road, mida toetab parajalt valikuterohke veinikaart. Menüüs leidub mereande, roogasid kindla peale minejatele, menüühitte, mis aastast aastasse püsivad. Lastele oma menüü. Gruppidele teeme individuaalsed pakkumised.

Sisekujundus on inspireeritud põhjamaisest helgusest ja meretoonidest. Sisse mahutame istuma ca 50 inimest. Suveterrassile mahub ca 35in. Kordumatud päikseloojangud ja mere erivärvi tujud pakuvad vaatemänge iga ilmaga.

Suvel toimub saarel palju kultuuri- ja rahvaüritusi, Saar meelitab rahvast  oma eripärase ajaloo ning imekauni puutumata loodusega. Saar on saanud populaarseks suvepäevade, pulmade, sünnipäevade ning päevareiside korraldamise sihtkohaks. Restoran teeb koostööd kohaliku turismibüroo, transpordi pakkujate ja majutusasutustega.

Nii kaugele tulles soovitame kindla peale laud ette broneerida, sest eriürituste tõttu võib maja olla broneeritud või ilusa ilmaga huvilisi liiga palju. Alati on hea minna külla, kui teid oodatakse!

Mida me pakume?

Suveterrass

Meil on kaks mõnusat väliterrassi vaatega merele ja Ülesaare laulukaarele

A la carte menüü

Igapäevaselt pakume roogasid isuäratavast menüüst, kus leiab igaüks omale sobiva.

Lastemenüü

Pere pisematele on menüüs mõned toidud, mida lapsed kõige rohkem tellivad.

Resto Pidu

Igal reede ja laupäeva öösel paneme tuled särama ja diskokera tööle. Pidu hommikuni!

Kokteilid

Prangliresto joogikaardis leidub mitmeid levinud kokteile ja mokteile.

Grupimenüü

Kui oled tulemas saarele suurema seltskonnaga, siis leiame Teile sobiva paketi.

Tasuta Wi-Fi

Põhja-Pranglis on päris hea mobiilse interneti levi. Oma külalistele pakume wi-fi võimalust

Tähtsündmused

Tähista meie juures oma sünnipäeva, juubelit, klassikokkutulekut või oma pulmapäeva

Lemmikud lubatud

Hästikäituvad neljajalgsed sõbrad on meile alati teretulnud, aga omanik ise vastutab.

Pulmad Prangli saarel

prangliresto pidulik saal pulmad

Prangli saar on ideaalne romantiline paik oma pulmapeo pidamiseks. Pruutpaarile ja külalistele jääb selle kogemus elu lõpuni meelde. Prangli Resto hele sisekujundus valgete toolide ja heledate puitlaudadega on nagu loodud selle jaoks. Saali annab kerge vaevaga oma peo temaatikaga sobitada. Resto meeskond saab aidata paljus korraldusliku poolega, kuna maja perenaisel ja peremehel hiljuti oma pulmad just nii maha peetud.

Resto on hea pigem väiksema külaliste arvuga peo jaoks. Olema mahutanud ära maksimaalselt 64 istekohta, aga ideaalne oleks 50 in. Pulmalaua katab restoran. Suurt bändi ei mahu, aga tantsuruumi jääb piisavalt, et kõik tantsud ikka tantsitud saaksid. Väliterrass annab külalistele ringiliikumiseks ruumi juurde ning päikseloojang lisab veel omalt poolt müstilisust.

Pulmalisi saab saarele tuua Wrängo praamiga või erapaatidega. Külalisi saare peal sõidutavad retro kastiautod. Pruutpaari pulmaauto saab vajadusel praamiga saarele tuua või koha pealt mõni huvitav masin leida.

Väike ja armas Prangli kirik viib läbi laulatuse ning läbi saare looklev pulmarong saab külarahva poolt vallatuid pulmaväravaid läbida.

Külalisi saab kõige mugavamalt majutada Ülesaare kämpingus kohe restorani kõrval ja Loodusenergia majas 400m kaugusel, mis eriti ideaalne pruutpaarile sättimiseks.

Saare loodus pakub palju kauneid paiku ilupiltide tegemiseks. Kohe restorani kõrval on väike sadamakai ja pink vaatega merele. Sadama lähedal mere ääres saab pildistada pruutpaari päikseloojangus.

Pulmafotod: Krissi’s Photography

Ööpeod restos

Kogu suve igal reede ja laupäeva hilisõhtul peale restorani sulgemist lükkame lauad laiali ja paneme discokera tööle. Ööpimeduses pidutsevad kohalikud ja turistid käsikäes tantsides oma lemmiklugude saatel. v.a eriüritustel. Pakume populaarsemaid kokteile, vaadiõlle ning loomulikult Pranglis mitte kunagi moest minevat hot shotte. Kõikide suuremate ürituste afterparty toimub alati restos.

Vajalik info

INFO

Restoran on avatud suvehooajal juuni-august. Hooaja alguses oleme avatud vaid nädalavahetustel. Igapäevaselt avame juuni keskel. Veenduge enne saarele tulekut ja broneerige kindlasti laud!

Avamisaeg

12:00

Sulgemisaeg

E - L 22.00 / P 21.00

TELEFON

+372 56505151

E-mail

info@prangliresto.eu

Facebook

kõige ajakohasem info

Google review

kirjuta oma kogemusest