fbpx

Majutus Pranglil

kohe prangli resto külje all asub

Ülesaare Puhkekeskus


Ülesaare puhkekompleks on hea paik väiksemate firmaürituste , suvepäevade, sünnipäevade ja lihtsalt puhkuste korraldamiseks.

Neljakohalised kämpingumajakesed, haruldane koopasaun ja merevaatega saunamaja, laululava, restoran, külakiik, võrkpalliplats, 

laste mänguplats, väliköök, grillimisplats, suure lauaga varjualune.

ülesaare kämping puhkekeskus
Ruumikad kämpingud

Ülesaare kämpingus on 6 väga omanäolist murukatusega majakest. Osades majades on narivoodid, teistes nari ja kaheinimesevoodi. Lisaks laud, toolid, nagi, peegel, radiaator. Wc ja pesemisvõimalus kõrvalmajas restorani teenindushoones .

saunamaja ülesaare
Palksaun mere kaldal

Maaililise merevaatega saunaga palkmaja. Majakeses on aja veetmiseks suur laud , miniköök, külmik sügavkülmaga, veega wc, sauna eesruum duššiga, puuküttega saun, sauna kohal lavats koos paari madratsiga. Saunast saab otse merre joosta.

Erilised pärlid Ülesaarel

ülesaare piknikulaud mere kaldal

Merevaatega piknikulaud

Selle laua taga istudes unustad kõik oma argimured vähemalt korraks. Eriliselt idülliline on varahommikul siin päikesetõusu vaadata või oma kaaslastele hommikusööki serveerida. Sellise looduse iluga kohad on haruldased ja neid tuleb hoida.

ülesaare maasaun koobassaun

Maa sisse ehitatud koobassaun

Otse mere kaldasse merekividest ehitatud koobassaun pakub mõnusat tava- ja aurusauna vahepealset leili. Hea võimalus saunast otse merre joosta. Põnev koopasaun võiks vabalt olla mitteametlik Prangli "vaatamisväärsus". Koopasaun osales ka Prangli Saunajooksul.

ülesaare neeme merevaade prangli

Veel majutuskohti Prangli saarel

prangli loodusenergiamaja

Loodusenergia maja

Kõige luksuslikum majutus Prangli saarel. Majas on 4 magamistuba. Igas toas on dušš ja WC ning 2 voodit. Teisel korrusel asub avar rõduga elutuba ja köök. Aastaringne majutus.

prangli kämping

Prangli kämping

Prangli kämping on mitmekülgne rohkete lisateenustega majutuskompleks. Neil on väikesed kämpingumajakesed ja peamaja. Saun, kümblustünn, toitlustus, transport.

ääri talu puhkemaja

Ääri talu

Armas renoveeritud talu kohe Prangli peatänava ääres. Mahutab 12in. Lühike maa poodi, restosse ja sadamasse. Suur hooldatud hoov.

jäätma talu mardi puhkemaja prangli saar

Mardi / Jäätma puhkemaja

Asuvad Prangli kiriku lähedal, 2,4km sadmast. Mitu erinevat majutushoonet, suur söögimaja, lastesõbralik. Pakuvad toitlustust ja tuure.

prangli kodumajutus

Prangli kodumajutus

Kõige ruumikamad kämpingumajakesed Pranglis. Asukoht küla keskel. Lisaks pakuvad kastikaga saaretuure ja kohalikku taksoteenust

prangli sadama majutus

Sadama majutus

Ainus hotelli moodi majutus Prangli saarel, kohe otse Kelnase sadamas Prangli Kodusadama Kohviku teisel korrusel. Modernsed toad.

praaga puhketalu kompleks R.Vutt

Praaga talu

Asub Idaotsa külas Kiriku lähedal. Majutuseks on Saunamaja, Sinine maja, Talumaja, Tareke ja Aidamaja. Pakuvad ka toitlustust, tava- ja meretransporti.

kärka glämping telk kelnase prangli

Kärka Glamping telk

Looduse rüpes glamuurtelkimine Prangli saarel. 4 voodikohta. Sadamast 5min tee resto poole. Väga abivalmis pererahvas.

valgekivi puhkemaja prangli saar

Valgekivi Puhkemaja

Asub kohe sadama lähedal. Suur hoov, Kahekordne maja kõige vajaliku ja mitmete vooditega. Mõnus suveterrass.